• اسلایدر تهویه مطبوع
  • اسلایدر تهویه مطبوع

فن(هواکش)سانتریفوژ یوتیلیتی

جهت تخلیه و سیرکولاسیون هوا در کارخانه ها ، کارگاه ها ، برج های مسکونی و اداری ، بیمارستان ها و. ظرفیت تخلیه هوا ( Q) تا 200000 مترمکعب برساعت و فشار تا 3500 پاسکال . دارای دو مدل پروانه :خم به جلو ( FORWARD ) در 17 سایز متفاوت و خم به عقب ( BACKWARD ) در18 سایز متفاوت .

فن (هواکش) سانتریفوژ دبل

جهت هوارسانی در کارگاه ها و کارخانه های صنعتی ، استفاده در سیستمهای تهویه مطبوع و. ظرفیت هوادهی تا 400000 مترمکعب بر ساعت و فشار تا 3500 پاسکال . دارای دو مدل پروانه :خم به جلو ( FORWARD ) در 18 سایز متفاوت و خم به عقب ( BACKWARD ) در19 سایز متفاوت .

فن(هواکش)سانتریفوژ فشاربالا

جهت دمیدن هوا و ایجاد فشار در خشک کن های صنعتی ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و سیمان ، کوره های صنعتی و ... . ظرفیت هوادهی تا 25000 مترمکعب بر ساعت و فشار تا 20000 پاسکال . مدل پروانه بصورت شعاعی و در سایزهای متفاوت .

تهویه آسایش

شرکت تهویه آسایش به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تهویه صنعتی و عمومی و تولیدکننده انواع فن ها و هواکش های صنعتی و خانگی شامل:فن های ( هواکش های) سانتریفوژ ( یوتیلیتی، دبل ، فشاربالا ، رادیال و کانالی ) - فنهای ( هواکش های) آکسیال ( خانگی ، دیواری ، سقفی، کانالی و جت فن )- اگزاست فن سانتریفوژ سقفی و همچنین محصولات خاص شامل : فن دمنده سایدچنل- کوره هوای گرم صنعتی ( هیتر ) - سایکلون و سیستم تصفیه دود می باشد که با استفاده از کادر مجرب و متخصص خود و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا توانسته گامی بلند در صنعت تهویه و تولید انواع فنها و هواکشها برداشته و با استعانت از ایزد منان امید آن دارد که بتواند خدمتی شایسته و بایسته را در عرصه صنعت کشور و فراتر از آن در عرصه صنعت جهانی نماید .

تصویر بلوک های صفحه اصلی

فن دمنده ساید چنل

فن دمنده ساید چنل برای دمیدن هوا در استخرهای پرورش ماهیان ، تزریق گازها در مایعات برایصنایع مختلف . ایجاد […]

تصویر بلوک های صفحه اصلی

سیکلون

سیکلون برای غبارگیری و جمع آوری ذرات گرد و غبار موجود در هوا و به کارگیریمجدد آنها در کارگاه ها […]

تصویر بلوک های صفحه اصلی

فن (هواکش ) آکسیال خانگی

فن (هواکش ) آکسیال خانگی جهت تخلیه هوا آشپزخانه ها ، سرویس های بهداشتی و غیره در مصارف خانگی . […]

تصویر بلوک های صفحه اصلی

فن ( هواکش ) سانتریفوژ کانالی

جهت تخلیه هوا و یا هوارسانی در کانالهای طویل . ظرفیت تخلیه هوا یاهوادهی تا 4000 مترمکعب بر ساعت و […]